Aktualności

Promocja na łopaty do śniegu

Promocja na łopaty do śniegu

2017-11-30 09:29:13

Od dziś mamy dla Was promocję na łopaty do śniegu

czytaj więcej
Black Friday

Black Friday

2017-11-24 09:46:55

Black Friday i u Nas, na produkty Ruukki i Fakro dodatkowo dajemy -5% rabatu i orynnowanie metalowe SIBA z rabatem -30%

czytaj więcej
Promocja na pape rolowaną 3d szarą

Promocja na pape rolowaną 3d szarą

2017-11-10 13:24:30

Rolowana dachówka to unikalne pokrycie dachów skośnych produkcji Grupy Icopal. Łączy w sobie lekkość, szczelność i niezawodność tradycyjnych pokryć bitumicznych z estetyką dachówki ceramicznej. Barwiona posypka mineralna tworzy na zewnętrznej powierzchni materiału przestrzenny wzór oddający różne rodzaje dachówki i powoduje pełne, trójwymiarowe wrażenie przestrzenności pokrycia.

czytaj więcej
HERITAGE dachówki ceramiczne

HERITAGE dachówki ceramiczne

2017-10-25 15:24:21

Od dziś mamy dla Was w ofercie dachówki ceramiczne ręcznie robione HERITAGE. Dachówka dla klientów wymagających z dożywotnią gwarancją producenta. Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą dachówek HERITAGE

czytaj więcej
Velux GGL 3060 Zobacz większe

Velux GGL 3060

Nowy

Mniejszy o połowę odczuwalny hałasu deszczu.

Niech marzenia o spokojnym śnie staną się rzeczywistością. Zespół akustyków z firmy VELUX opracował okno dachowe, które obniża poziom hałasu powodowanego przez deszcz o Rw 7 dB w porównaniu ze standardowym oknem dachowym VELUX, co dla ludzkiego ucha jest obniżeniem hałasu o połowę.

Więcej szczegółów

Osiąga ono też świetny poziom dźwiękochłonności wynoszący Rw 37 dB, co oznacza wysokie wytłumienie hałasów pochodzących z zewnątrz. Wybierz okna dachowe VELUX z pakietem wyciszania deszczu, jeżeli przeszkadza ci hałas deszczu lub mieszkasz w głośnej okolicy.

Cechy produktu
  • Pakiet wyciszania deszczu
  • Wyjątkowa dźwiękochłonność — Rw 37 dB według normy EN ISO 717-1
  • Dodatkowa izolacja termiczna
  • Łatwiejsze użytkowanie dzięki powłoce łatwozmywalnej na szybie zewnętrznej – okno dużo mniej się brudzi oraz wymaga dużo rzadszego i łatwiejszego mycia.
  • Wykonane w konstrukcji ThermoTechnolgy z drewna sosnowego pomalowanego lakierem bezbarwnym lub rdzenia drewnianego pokrywanego poliuretanu.
  • Okna z górnym i dolnym otwieraniem
  • Wybierz okno obsługiwane ręcznie lub sterowane pilotem