window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'AW-757717812');

GONT BITUMICZNY

KATEPAL

  • PRODUCENT: Katepal
Gonty bitumiczne renomowanej marki Katepal produkowane w Finlandii od ponad 60 lat, należą do pokryć najbardziej uniwersalnych. Dzięki wysokiej jakości, trwałości, bogatej kolorystyce, łatwości i szybkości montażu zajęły trwałe miejsce wśród stosowanych w Polsce pokryć dachowych, cieszących się uznaniem i bardzo dobrą opinią wśród nabywców.
 Gonty elastomerowe bitumiczne przeznaczone do pokrycia nowych i  renowacji starych dachów o min nachyleniu dachu około 12 stopni.
Masa bitumiczna w gontach Katepal modyfikowana jest elastomerem SBS. Materiał ten jest szalenie elastyczny, odporny na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie, rozdzieranie, ekstremalne temperatury oraz procesy starzenia. Dzięki temu gonty Katepal są elastyczne nawet w niskich temperaturach, nie pękają oraz są wytrzymałe na wielokrotne zginanie. Cecha ta jest szczególnie cenna na etapie montażu, przy wykańczaniu krawędzi i załamań. 

GDZIE JESTEŚMY

KONTAKT

22 786 22 26

22 786 18 63

604 092 480

NASZE OPINIE

Image

Wszelkie prawa zastrzeżone dla TransDach.pl.