Dekarz Marki

dekarz marki

Dekarz Marki – tworzymy dachy z pasją!


Trans Dach to firma dekarska, która na rynku działa już od ponad 30 lat. Zajmujemy się przede wszystkim wykonywaniem usług blacharsko-dekarskich, jak również sprzedażą materiałów i akcesoriów dekarskich. Doświadczenie i profesjonalizm w wykonywaniu zadań pozwoliły nam zdobyć renomę na terenie miejscowości Marki i okolic. Jeżeli poszukujesz dobrego dekarza lub wysokiej jakości materiałów pokryciowych, skontaktuj się z nami, a z pewnością uda nam się nawiązać współpracę. Naszą firmę cechuje precyzja działania oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Priorytetem dla nas jest świadczenie usług najwyższej jakości. Wykonujemy prace naprawcze i konstrukcyjne, zapewniając szereg podzespołów niezbędnych do stworzenia trwałego, funkcjonalnego i estetycznego dachu. Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym elementem budynku jest dach, dlatego dbamy o to, aby każdy z naszych klientów mógł cieszyć się sprawnym i atrakcyjnym pokryciem dachowym.

U nas możesz liczyć na pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zlecenia. W przypadku świadczenia usług dekarskich naszą pracę rozpoczynamy  od dokładnej analizy stanu dachu i identyfikacji ewentualnych problemów. Następnie przedstawiamy klientowi szczegółową wycenę oraz omawiamy plan działań.

Oferujemy naszym klientom możliwość zakupu najlepszej klasy materiałów, takich jak dachówki, blachodachówki, systemy rynnowe, ogrodzenia i sztachety, i wiele innych. Nasze usługi skierowane są do wszystkich osób, poszukujących profesjonalnego dekarza na terenie miejscowości Marki i okolic.